Greitai ir paprastai pasitikrinkite savo turimus įsipareigojimus!

Turi įsipareigojimų ne tik „Bobutės paskola“, bet ir pas kitus kreditorius? Dabar pasitikrink juos NEMOKAMAI!

Kodėl verta pasitikrinti savo turimus įsipareigojimus?

• Informaciją sužinosi greičiau nei per 5 minutes
  • Paslauga yra NEMOKAMA ir neįpareigojanti
  • Sužinosi, kiek įmokų ir kokią sumą liko mokėti turimiems įsipareigojimams
  • Gausi ITIN GERĄ asmeninį pasiūlymą pagal turimus įsipareigojimus!
  • Užtenka registruotis mūsų puslapyje arba prisijungti prie turimos paskyros. Naujiems klientams papildomai reikia atlikti greitą autentifikaciją SMART – ID arba m. parašu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokią informaciją sužinosiu pasitikrinęs (-usi) savo įsipareigojimus?

Pasitikrinęs (-usi) savo turimus įsipareigojimus galėsite pamatyti paskolos įmokos dydį, palūkanas, likusį mokėti įmokų likutį bei sutarties sudarymo datą. Papildomai jums bus pateikiamas specialus asmeninis paskolų apjungimo pasiūlymas atsižvelgiant į turimų įsipareigojimų duomenis.

Ar paslauga yra mokama?

Pasitikrinti turimus įsipareigojimus galite nemokamai. Paslauga taip pat neįpareigoja jūsų sudaryti sutarties.

Kaip vyksta procesas?

Esamiems klientams pakanka prisijungti prie savo turimos paskyros mūsų svetainėje. Spauskite aukščiau esantį mygtuką „Pasitikrinti čia“ ir įveskite prisijungimo duomenis. Netrukus jums pateiksime informaciją apie turimus įsipareigojimus.

Naujiems klientams reikia užsiregistruoti mūsų svetainėje. Spauskite aukščiau esantį mygtuką „Pasitikrinti čia“ ir pasinaudodami viena iš šių priemonių: SMART – ID arba m. parašu.