Kaip pervesti 0,01€?

Banko sąskaitą patvirtinti 0.01 € pavedimu galite tik prisijungę prie savo paskyros svetainėje Bobutespaskola.lt. Banko sąskaitos patvirtinimas galimas atlikus mokėjimą (0.01 €) tik iš komercinių bankų, kurie turi Lietuvos banko licenciją, t. y. SEB bankas; Swedbank; Luminor Bank; Šiaulių bankas; Medicinos bankas ir Citadele bankas.

Prisijunkite prie savo paskyros arba registruokitės ir pasirinkę savo banką atlikite pavedimą. Primename, kad kredito prašymai yra svarstomi tik pasitvirtinus banko sąskaitą.
Patvirtinę banko sąskaitą, užpildykite prašymą, mes jį peržiūrėsime ir po keliolikos minučių būsite informuotas, ar Jums bus suteikta pageidaujama paskola internetu.
Jeigu negalėsime suteikti pageidaujamo kredito – Jums bus pateikiamas pasiūlymas dėl kitos pinigų sumos, kurį galėsite apsvarstyti Jums patogiu metu.